PMIC LP2950-30LPR TO-92-3 Texas Instruments
Termék azonosító: 216935
PMIC
Leírás
Műszaki adatok
Üzemi hőmérséklet (min. ): -40 °C
Üzemi hőmérséklet (max. ): 125 °C
Típus: LP2950-30LPR
Kivitel: IC REG LDO 3V 0. 1A TO92-3
Ház típus: TO-92-3
ATT. NUM. VOLTAGE_INPUT_MAX: 30 V