4GB DDR4 RAM PC4-2400T 2400 MHz asztali gépbe, 288 pin - Jelenlegi ára: 1 000 Ft
Apple iMac 2017-ből kivéve, garantáltan 0km-es
PC4-2400T DDR4-2400MHz Desktop Memory
288Pin
DDR4 1. 2V 1Rx16