Az ellátás és a megrendelések teljesítése zavartalan a koronavírus-helyzetben is.
Színuszos inverter, Voltcraft SWD-300/12
Termék azonosító: 26811
Szinuszos inverter, SWD-300/12
Távvezérlő adatkijelzővel, csatlakoztatható
Galvanikusan leválasztva
USB tápkimenet
300 W tartós teljesítmény
Bemenet 12 V/DC
Kimenet230 V/AC
Jel kimeneti forma Szinusz
Jellemzők:
Bekapcsolható készenléti funkció ? A bemenet polaritás felcserélés és túlfeszültség ellen védett ? A kimenet rövidzár és túlterhelés ellen védett ? Lekapcsolás túlmelegedés esetén ? Beállítható dinamikus mélykisülés elleni védelem (9, 0 - 11, 5 V) ? USB kimenet 5 V/DC 500 mA ? Adott esetben távvezérlés csatlakoztatható ? Mélykisülés beállítás és adatfeldolgozás opcionális kijelző távvezérlők segítségével (bemeneti-/kimeneti feszültség, kimeneti teljesítmény, ki/be üzem, dátummal és pontos idővel, tárolható tetszés szerinti SD kártyán) végezhető.
Műszaki adatok:
Bemenetek: csavaros csipeszek ? Bemeneti feszültség: 12 V/DC ? Bemeneti áram (max. ): 31 A ? Csúcsteljesítmény: 600 W ? Gyártói szám: SWD-300/12 ? Hatékonyság névleges terhelésnél: 90 % ? Inverter jellemzők: Távirányítható ? Jel kimeneti forma: Tiszta szinuszhullám ? Kimenet (tápegységek): Védőérintkezős dugalj ? Kimeneti feszültség: 230 V/AC ? Kimeneti frekvencia: 50 Hz ? Készenléti áramfelvét: 0. 4 VA ? Méret, hossz: 263 mm ? Méret, magasság: 88 mm ? Méret, szélesség: 164 mm ? Súly: 1. 8 kg ? Teljesítmény: 300 W ? Termék típus: Inverter ? Távirányító: Igen (opcionális)