GLP GPCP-60-1250 58.8W 24~47V 1250mA IP67 LED tápegység - Jelenlegi ára: 6 420 Ft
A GLP GPCP-60-1250 58. 8W 24~47V 1250mA IP67 LED tápegység leírása: GLP GPCP-60-1250 58. 8W 24~47V 1250mA IP67 LED tápegységGarancia: 60 hónap