HIKVISION ADS-12FG-12N Konnektoros tápegység 121593Konnektoros tápegység, 12 VDC, 1 A, 230 VAC.
- Konnektoros tápegység.
- Bemeneti feszültség: 230 VAC.
- Kimeneti feszültség: 12 VDC.
- Áramerősség: 1000 mA.
- Teljesítmény: 12 W.