Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromostermékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg RAM Memória GoodRam IRP-K3600D4V64L18/16 16 GB DDR4 3600 MHz-et verhetetlen áron.
RAM Memória: 16 GBDDR4Kapcsolat: 288 pin DIMMSebesség: 3600 MHzFeszültség: 1. 35 V