Eladó: új fel nem használt, STP75NF75 N-channel Power MOSFET
75V - 0. 0095 - 80A - TO-220
Adatlapja: http: //www. farnell. com/datasheets/1724009. pdf
Ha akkus csavarbehajtójában meghalt a Mosfet, akkor ez ideális választás lehet, 9V-tól 24V-ig, de használható inverterekhez és szünetmentes tápokhoz is!
Gyártó: ST Microelectronics
Transistor Polarity (Polaritás): N Channel
Continuous Drain Current Id (Drain-áram): 80A
Drain Source Voltage Vds (Drain-Source feszültség): 75V
On Resistance Rds(on): 0. 0095
Power Dissipation Pd (Teljesítmény-veszteség): 300W
Transistor Case Style (Ház típusa): TO-220
No. of Pins: 3Pins